GRUPPESPILL FUTSAL-NM 2019 – Følg resultatene her:
Lørdag 14.12.19
0945-1215 | |||||
Pulje 1 | Bane 2 | ||||
Lag 1 | Oslo Futsal * | ||||
Lag 2 | Traktortouch | Gruppevinner — 8 poeng | |||
Lag 3 | Fat Camp | Nr. 3 — 4 poeng | |||
Lag 4 | Finsjå Futsal * | ||||
Lag 5 | Sayonara | Nr. 2 — 4 poeng | |||
0945 | Traktortouch | 5 | – | 3 | Fat Camp |
1000 | Fat Camp | 5 | – | 2 | Sayonara |
1015 | Sayonara | 1 | – | 2 | Traktortouch |
1030 | Traktortouch | 2 | – | 2 | Fat Camp |
1045 | Fat Camp | 0 | – | 7 | Sayonara |
1100 | Sayonara | 4 | – | 4 | Traktortouch |
*Ikke møtt | |||||
–
0945-1215 | |||||
Pulje 2 | Bane 3 | ||||
Lag 1 | AJ Futsal | Nr. 2 — 7 poeng | |||
Lag 2 | Veitvet RS Futsal | Gruppevinner — 12 poeng | |||
Lag 3 | godNattvig | Nr. 3 — 6 poeng | |||
Lag 4 | SSB Stabil | Nr. 4 — 4 poeng | |||
Lag 5 | Møllenberg Futsal | Nr. 5 — 0 poeng | |||
0945 | AJ Futsal | 0 | – | 4 | Veitvet RS Futsal |
1000 | godNattvig | 2 | – | 1 | SSB Stabil |
1015 | Møllenberg Futsal | 1 | – | 5 | AJ Futsal |
1030 | Veitvet RS Futsal | 3 | – | 0 | godNattvig |
1045 | SSB Stabil | 4 | – | 0 | Møllenberg Futsal |
1100 | AJ Futsal | 3 | – | 1 | godNattvig |
1115 | Veitvet RS Futsal | 2 | – | 1 | SSB Stabil |
1130 | Møllenberg Futsal | 0 | – | 8 | godNattvig |
1145 | AJ Futsal | 2 | – | 2 | SSB Stabil |
1200 | Veitvet RS Futsal | 3 | – | 0 | Møllenberg Futsal |
–
1230-1500 |
|
|||||
Pulje 3 | Bane 2 | |||||
Lag 1 | Løgnaslaget | 2.plass — 7 poeng | ||||
Lag 2 | La Familia | Gruppevinner — 10 poeng | ||||
Lag 3 | JTJ Futsal | 3.plass — 6 poeng | ||||
Lag 4 | Tello | 5.plass — 0 poeng | ||||
Lag 5 | Nordbytun Futsal | 4.plass — 6 poeng | ||||
1230 | Løgnaslaget | 1 | – | 1 | La Familia | |
1245 | JTJ Futsal | 2 | – | 0 | Tello | |
1300 | Nordbytun Futsal | 4 | – | 0 | Løgnaslaget | |
1315 | La Familia | 4 | – | 0 | JTJ Futsal | |
1330 | Tello | 0 | – | 2 | Nordbytun Futsal | |
1345 | Løgnaslaget | 3 | – | 0 | JTJ Futsal | |
1400 | La Familia | 2 | – | 0 | Tello | |
1415 | Nordbytun Futsal | 0 | – | 1 | JTJ Futsal | |
1430 | Løgnaslaget | 2 | – | 0 | Tello | |
1445 | La Familia | 3 | – | 0 | Nordbytun Futsal |
–
1230-1500 | |||||
Pulje 4 | Bane 3 | ||||
Lag 1 | Albbos | ||||
Lag 2 | Ticamasaga | ||||
Lag 3 | Shjmell FC | ||||
Lag 4 | Umad | ||||
Lag 5 | Catenaccio | ||||
1230 | Albbos | 1 | – | 0 | Ticamasaga |
1245 | Shjmell FC | 5 | – | 0 | Umad |
1300 | Catenaccio | 0 | – | 4 | Albbos |
1315 | Ticamasaga | 2 | – | 1 | Shjmell FC |
1330 | Umad | 0 | – | 3 | Catenaccio |
1345 | Albbos | 3 | – | 1 | Shjmell FC |
1400 | Ticamasaga | 6 | – | 0 | Umad |
1415 | Catenaccio | 2 | – | 4 | Shjmell FC |
1430 | Albbos | 7 | – | 1 | Umad |
1445 | Ticamasaga | 4 | – | 1 | Catenaccio |
Topp 3 i hver gruppe går videre, men alle kampene er gjennom-seedet, som betyr at det er total rangering på tvers av gruppene som teller.
Utdypende:
– Alle gruppevinnerne i hver pulje går direkte til kvartfinaler (beste gruppevinner, nest beste gruppevinner etc.)
– Alle lag som ender på 2.plass går videre til mellomspill (beste andreplass, nest beste andreplass etc.)
– Alle lag som ender på 3.plass går videre til mellomspill (beste tredjeplass, nest beste tredjeplass etc.)
Det vil lørdag etter endt gruppespill bli regnet ut hvem som er beste gruppevinner, nr.2 gruppevinner osv. Dette blir gjort i følgende rekkefølge:
1. Poengsum
2. Flest seire
3. Målforskjell (+/-)
4. Scorede mål (+)
Sluttspillet:
15:15 – 15:45: Mellomspill
15:45 – 16:15: Kvartfinaler
16:30 – 16:45: Semifinaler
16:55: Bronsefinale
17:00: Finale
cforms contact form by delicious:days
SeIFS – Indoor Football Haller i et større kart